Biuro tłumaczeń ustnych

abakanowicz

Specjalizacją naszego biura tłumaczeń są tłumaczenia ustne. Poznań to duże miasto, gdzie znajdują się Międzynarodowe Targi Poznańskie, dlatego ciągle zjawiają się tutaj obcokrajowcy w celach naukowych czy biznesowych. Jeśli chcą Państwo, aby wydarzenie zostało w pełni zrozumiane przez międzynarodowe grono słuchaczy, to konferencja nie może odbyć się bez udziału tłumacza. Odpowiedni przekład gwarantuje zrozumienie przekazywanych treści w całości. Oferujemy Państwu tłumaczenia konferencyjne (symultaniczne i konsekutywne) w mieście Poznań i jego okolicy. Tłumaczenia symultaniczne to najlepsze rozwiązanie dla dużych wydarzeń z międzynarodowym gronem słuchaczy. Translacja konsekutywna sprawdzi się w przypadku mniejszych wydarzeń - szkoleń, wywiadów czy konferencji prasowych. Pozwala na redukcję kosztów.

Wysoki poziom tłumaczeń

ASP

Niezależnie od techniki, nasze tłumaczenia zawsze są profesjonalne i rzetelne. Najwyższy poziom zapewniają wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie kierunkowe naszego zespołu. Firma istnieje już od 2008 roku i w ciągu ostatnich lat zyskała wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie powracają z kolejnymi zleceniami. Przez lata działalności tłumacze spotkali się z różnorodnymi branżami i wydarzeniami specjalistycznymi. Nasi eksperci posiadają wykształcenie filologiczne oraz w zakresie tłumaczeń konferencyjnych. Ponadto, stawiamy na stały rozwój i ciągle poszerzamy swoje kwalifikacje oraz słownictwo branżowe.

Poznań - miasto spotkań i konferencji

Filharmonia

Podejmujemy współpracę z klientami z całej Polski, ale najczęściej świadczymy tłumaczenia konferencyjne. Nie bez powodu Poznań to miejsce największych imprez targowych. Odbywają się tutaj Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz wiele mniejszych, międzynarodowych konferencji. Każdego miesiąca tysiące ludzi spotyka się w Poznaniu podczas licznych wydarzeń kulturalnych, naukowych i sportowych, które wymagają odpowiedniego wsparcia tłumacza. Niezależnie od branży oraz charakteru spotkania, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc - tłumaczeniową oraz techniczną. Naszą specjalizacją są tłumaczenia symultaniczne w Poznaniu.

Gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi

zdalne

Podczas wielu lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie setek klientów, którzy chętnie powracali do nas z kolejnymi zleceniami. Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń, które świadczy tłumaczenia ustne na najwyższym poziomie. Poznań to nie jedyne miejsce naszej działalności, jesteśmy elastyczni i bez problemu dojeżdżamy w inne miejsca, gdzie odbywają się wydarzenia organizowane przez naszych klientów. Przeprowadzamy tłumaczenia konferencyjne dotyczące różnorodnych dziedzin.

Kontakt

Wypełnij wszystkie pola

Józef Jaskulski ikona smartphona 728 807 015

Jakub Skrzeczkowski ikona smartphona 509 662 578